D.U.K.

 • NAUJOKAMS
 • Tvarkytojams
NAUJOKAMS
Ar galiu pakartoti užsakymą?
Taip, šį funkcionalumą turime sukūrę. Jums tereikia prisijungti prie savo paskyros, nueiti į užsakymų puslapį, paspausti ant užsakymo, kuris jau buvo atliktas ir atsiradusiame lange paspausti "Pakartoti užsakymą" mygtuką. Tuomet galėsite pasirinkti pageidaujamą datą ir laiką, kada Tvarkytojas galėtų atlikti pakartotinį užsakymą.
Ką patartina žinoti užsisakant paslaugas pirmą kartą?
Užsisakant paslaugas pirmą kartą mūsų komanda rekomenduoja Jums Tvarkytoją pasitikti namuose, parodyti, kur yra palikti reikiami daiktai, ir pabrėžti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Taip raktų perdavimas įvyks saugiau ir patikimiau. Pirmam užsakymui visados rekomenduojame pasiimti kruopštaus valymo paslaugą, kad Tvarkytojas turėtų daugiau laiko nuodugniai sutvarkyti Jūsų būstą, o vėliau kartojant užsakymą - tiesiog palaikytų esamą tvarką.
Kuo skiriasi valymas butui, namui ir ofisui?
Buto valymą galite užsisakyti konkrečiu laiku pas konkrečią galimą Tvarkytoją, ir už jį susimokėti iš karto per savo internetinės bankininkystės sistemą. Norint užsakyti valymo paslaugas namui arba ofisui, reikia užpildyti užsakymo formą, ir tada tvarkytojai.puikis.lt kolektyvas Jums parinks visus galimus Tvarkytojų variantus su konkrečiomis kainomis bei pasiūlymais.
Kuo skiriasi kruopštus valymas nuo paprasto?
Kruopštus valymas reikalauja Tvarkytojo gerokai daugiau laiko praleisti tvarkomame būste, skiriant daugiau dėmesio mažesnėms detalėms, kaip antai: dušo trapo valymas, spintelių vidaus valymas ir panašūs kruopštesni darbai. Šis valymas ypatingai rekomenduojamas užsisakant Tvarkytoją pirmą kartą.
Ar Tvarkytojai valo langus?
Šiuo metu tik langų valymo paslaugos Tvarkytojai neteikia. Į standartinį tvarkymo paketą įeina langų apvalymas iš vidaus, tačiau esant konkrečiam prašymui išvalyti didesnius langus, Tvarkytojai tam reikiamos specialios įrangos (kopetėlės, pailginti valytuvai, grandikliai) neturi. Šia paslaugą planuojame teikti vėliau, bendradarbiaudami su partneriais.
Kuriuose Lietuvos miestuose Tvarkytojai vykdo veiklą?
Šiuo metu Tvarkytojai priima užsakymus tik Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų ribose. Kai kurie Tvarkytojai, turintys automobilius, gali atvykti ir į užmiestinius rajonus.
Ar galiu užsakymą atšaukti?
Savo užsakymą galite atšaukti likus 24 valandoms iki jo vykdymo laiko - tokiu atveju visa apmokėta suma Jums grąžinama į banko sąskaitą, iš kurios apmokėjote užsakymą. Jeigu užsakymą atšauksite likus mažiau nei 24 val., bet daugiau nei 6 val. - tokiu atveju Jums bus grąžinti 75 proc. apmokėtos sumos. Tačiau, jeigu atšauksite užsakymą likus mažiau nei 6 val. - Jūsų apmokėta suma bus nuskaičiuota ir negrąžinta.
Ką reiškia žvaigždutės prie Tvarkytojo?
Tvarkytojai po kiekvieno užsakymo yra įvertinami užsakovo. Jie yra vertinami pagal tris kriterijus: greitis, kokybė ir atsakingumas. Kiekvienas iš kriterijų vertinamas balais nuo 1 iki 5. Kai galimuose pasirinkimuose matote Tvarkytojus, tai jų žvaigždučių kiekis rodo bendrą visų vertinimų iš trijų paminėtųjų kriterijų vidurkį. Atsidarius Tvarkytojo vidinį profilį galėsite pamatyti kaip vidutiniškai vertinamas Tvarkytojas pagal konkretų kriterijų.
Ar mano apmokėjimas apsaugotas?
Jūsų apmokėjimas bus vykdomas per “Paysera” arba pasirinkto banko internetinę sistemą. Šios sistemos yra visiškai saugios ir apsaugotos aukščiausio lygio SSL sertifikatais, tad Jūsų mokėjimas yra visiškai saugus.
Ar verta užsiregistruoti platformoje?
Šio puslapio komanda rekomenduoja Jums užsiregistruoti mūsų platformoje. Visų pirma, Jūs labai patogiai galėsite pakartoti savo įvykdytus užsakymus, taip pat gausite mūsų išskirtinius pasiūlymus bei nuolaidas, skirtas pastoviems klientams. Visų antra, galėsite sekti savo užsakymus, juos pakartoti, įvertinti Tvarkytojus.
Ko galiu tikėtis atlikęs užsakymą?
Atliekant užsakymą, Jūs jį suformuojate pagal savo būsto ir norimų paslaugų spektro specifiką. Atitinkamai, mūsų sistema automatiškai paskaičiuoja laiką, per kurį šiuos darbus Tvarkytojas ir atliks. Mokama yra konkrečiai už darbų atlikimo laiką valandomis, tad, jeigu Jūsų būste yra gerokai didesnė netvarka, nei įprasta - rekomenduojame pasididinti automatiškai siūlomą laiką valandomis, kad Tvarkytojas spėtų per jį tinkamai sutvarkyti būstą ir nepaliktų nesutvarkytų vietų.
Tvarkytojams
Kaip tapti Tvarkytoju?
Jeigu norite tapti Tvarkytoju šioje platformoje - susisiekite su mumis telefonu +370 609 90551 arba el. pašto adresu tvarkymas@puikis.lt. Tada galėsime su Jumis susitarti dėl susitikimo, apmokysime naudotis sistema ir užregistruosime Jūsų paskyrą. Daugiau informacijos http://tvarkytojai.puikis.lt/tvarkytojo-registracija/
Kodėl turėčiau tapti Tvarkytoju šioje platformoje?
Dirbdami šioje platformoje Jūs turėsite pilną laisvę koreguoti savo darbo grafiką. Šis pasirinkimas ypatingai tinkamas, jeigu jau turite nuolatinį darbą ar pastovius klientus, tad galite darbo grafike susižymėti tik laisvą laiką, ir jį užpildyti papildomais užsakymais, atkeliaujančiais iš platformos. Taip pat galėsite nusistatyti savo valandinį įkainį, miesto rajonus, kuriuose dirbate, ar turite priemones bei valiklius ir kitus kriterijus, pagal kuriuos galite ir norite dirbti. Susisiekite su mumis el. pašto adresu tvarkymas@puikis.lt ir mes Jums papasakosime viską plačiau. Pažadame, kad Jus sužavės ši galimybė!
Kaip prisijungti prie platformos?
Norėdami prisijungti prie platformos, puslapio viršuje dešinėje paspauskite mygtuką “Prisijungti”. Tada suveskite savo elektroninio pašto adresą ir Jums skirtą slaptažodį. Kai pavyks sėkmingai prisijungti, vietoje mygtuko “Prisijungti” matysite mygtuką “Mano paskyra”. Jį paspaudus galėsite atidaryti savo užsakymų sąrašą, koreguoti savo paskyros informaciją bei pildyti savo darbo kalendorių.
Kaip geriausiai užpildyti savo darbo kalendorių?
Darbo kalendorių pildote pagal savo užimtumą. Svarbu, kad pažymėtumėte laikus, kuriais tikrai būsite laisvi ir galėsite priimti užsakymą. Rekomenduojame papildyti kalendorių savo laisvais laikais bent kartą į savaitę ir bent porą savaičių į priekį. Kuo daugiau ir kuo tiksliau užpildysite kalendorių - tuo daugiau šansų, kad gausite daugiau užsakymų.

Ko galiu tikėtis iš tvarkytojo?

Žemiau pateikiame informaciją, ko galima tikėtis iš Tvarkytojo suteikiamų valymo paslaugų. Pirmą kartą naudojantis platforma, rekomenduojame pasilikti namuose ir į juos asmeniškai įleisti Tvarkytoją.

One
Į bazinį namų valymą įeina
 • - Sausas dulkių nušluostymas nuo visų paviršių
 • - Drėgnas paviršių nuvalymas
 • - Visų grindų siurbimas ir valymas su šluota

Papildomos bendrosios paslaugos, kurias galite užsisakyti: rūbų džiaustymas, skalbyklės paleidimas, produktų rūšiavimas.

Two
Virtuvė
 • - Stalviršių ir paviršių nušluostymas
 • - Dulkių nuo prietaisų nušluostymas
 • - Kriauklės valymas
 • - Orkaitės paviršiaus valymas

Papildomos paslaugos, kurias galite užsisakyti: orkaitės vidaus valymas, šaldytuvo valymas.

Three
Miegamasis kambarys
 • - Lovos patalynės sutvarkymas
 • - Dulkių nušluostymas

Papildomos paslaugos, kurias galite užsisakyti: patalynės keitimas.

Four
Svetainė
 • - Dulkių siurbimas
 • - Dulkių nuo elektros prietaisų nušluostymas
Five
Vonios kambarys
 • - Veidrodžio valymas
 • - Kriauklės valymas
 • - Tualeto valymas
 • - Grindų valymas
Jūsų naršyklės versija yra pasenusi!

Atnaujinkite savo naršyklę, kad galėtumėte peržiūrėti šią svetainę tinkamai. Atnaujinti naršyklę

×

Nesnauskite

Išskirtinis pasiūlymas tik Jums! Pasinaudokite nuolaidos kodu namų tvarkymo paslaugai!

5

nuolaida

Ne, ačiū, mane tenkina ir netvarkingi namai.

Jūsų 5% nuolaida naujam užsakymui aktyvuota!

Pradėti užsakymą!
Nuo šiol Puikis.lt nauja paslauga – namų tvarkymas!

Įspėjame! Namų tvarkymo paslaugai reikalingi nauji prisijungimai, todėl naujiems šios paslaugos klientams reikės susikurti naują paskyrą. Tai galite atlikti panaudojus savo socialinių tinklų (Facebook ar Google) prisijungimus arba el. pašto adresą.